Otelimiz

Ölüdeniz’in eşsiz manzarası eşliğinde keyifli bir tatile hazırmısınız?

Otelin konumu itibari ile Ölüdeniz yolu üzerinde sahile 400 metre  yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Otelin arka tarafı ormana, ön tarafı ise Ölüdeniz manzarasına bakmaktadır. Her sabah uyandığınızda bu eşsiz manzarayı görerek güne enerjik ve mutlu başlayacaksınız.

Her sabah organik ürünlerden oluşan zengin açık büfe kahvaltımız, gün içerisinde atıştırmalık ürünler çıkaran snack bar ve otel terasında bulunan restaurantımız ile hizmet veriyoruz.

Açık yüzme havuzumuz gün boyunca misafirlerimizin hizmetindedir. Yazın sıcağından bunalanlar için yüzme havuzuna girip serinleyebilir. Ayrıca bir adet çocuk havuzu da bulunmaktadır.

Ölüdeniz sahiline gitmek için her on dakikada bir otelin önünden geçen şehiriçi minibüslerle ulaşım sağlanabilir. Yürümek isteyen misafirlerimiz için sahil 400 metre yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Otelimizde kahvaltı dahil olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca gün boyu açık olan restorantımızda yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Otelimizde 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca aracı ile gelen misafirlerimiz için otoparkımız bulunmaktadır.

Otelimiz üzerinden bir çok etkinliği uygun fiyattan temin edebilirsiniz. Bunlar Yamaç Paraşütü, Ölüdeniz Tekne Turu, Dalış Turu, Jeep Safari, Atv Turu, At Turu vs..

Oda İmkanları

Balkon

Kahvaltı

Klima

Manzaralı Odalar

Minibar

Wifi